Szkoły językowe za granicą - organizatorzy wyjazdów

Nauczany język
W jakim kraju

Language Abroad

Proponujemy wyjazdy na zagraniczne kursy językowe do renomowanych szkół na całym świecie. Najwłaściwszy wybór kursu ułatwi kontakt z biurem, gdzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży naszych przedstawicieli zaproponujemy oferty spełniające Państwa oczekiwania. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi szkołami o wieloletniej tradycji i metodach nauczania potwierdzonych licznymi certyfikatami.

Języka obcego najlepiej nauczyć się używając go codziennie. Taką możliwość dają kursy językowe za granicą, które organizowane są przez naszą agencję edukacyjną Language Abroad. Nauka za granicą ma wiele zalet - uczestnicy naszych kursów poznają nie tylko język, ale i kulturę danego kraju. Szybko przyswajają niezbędne słownictwo i gramatykę, a także uczą się myśleć w danym języku. Dzięki czemu nauka języka za granicą może być niezwykle przyjemna.

Szkoła organizuje kursy językowe za granicą, m.in. w egzotycznej Japonii, przepięknych Włoszech, gorącej Hiszpanii czy na wyjątkowej Angielskiej Riwierze. W ramach kursów zapewnia lekcje z wykwalifikowanymi lektorami, zakwaterowanie, zajęcia dodatkowe i - co najważniejsze - rodzinną atmosferę.

Szkoła organizuje kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Kursanci uczą się w przepięknych i ciekawych kulturowo krajach, poszerzają swoje horyzonty i zbierają masę wspomnień. Krótka lub dłuższa, ale intensywna nauka języka za granicą daje ogromne rezultaty - zajęcia nigdy nie kończą się po wyjściu z sali lekcyjnej. Przebywając za granicą i ucząc się języka od rodowitych mieszkańców,  kursanci mają możliwość szlifowania swoich językowych umiejętności przez 24 godz. na dobę.Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura WSZOP
miniatura
 
Polityka Prywatności