Szkoły językowe za granicą - organizatorzy wyjazdów

Nauczany język
W jakim kraju

Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego

Społeczności: facebook twitter Google Plus
Nauczany język: rosyjski
W jakim kraju: Rosja

Kursy języka rosyjskiego przez okrągły rok w samym centrum Sankt Petersburga. Prywatna szkoła Stanisława Czernyszowa – autora podręczników do nauki języka rosyjskiego. Można również uzyskać certyfikat z języka rosyjskiego w dowolnych terminach.

Szkoła proponuje wspólny projekt ze szkołą językową z Sankt-Petersburga „Extra Class” – sprawdzonym partnerem z Rosji.Kilka słów o partnerze z Sankt-Petersburga:

Extra Class – to najnowocześniejsze i dynamicznie rozwijające się centrum języka rosyjskiego w Sankt Petersburgu – kulturalnej stolicy Rosji, najbardziej gościnnym i europejskim spośród rosyjskich miast, które przez UNESCO zostało ogłoszone częścią Kulturowego Dziedzictwa Ludzkości.

Szkołę Extra Class założył Stanisław Czernyszow – autor podręczników „Pojechali!”, które zdobyły popularność wśród lektorów i zagranicznych studentów zarówno w Rosji, jak i za granicą, i które wiodą prym w sprzedaży w ciągu ostatnich kilku lat. 

Wysokie kwalifikacje i zapał lektorów, którzy przeszli specjalny proces rekrutacji i przygotowanie do pracy, lokalizacja w historycznym centrum miasta (5 minut drogi od Newskiego Prospektu i muzeum Dostojewskiego), żywa i twórcza atmosfera, indywidualny stosunek do każdego Słuchacza oraz wysoki poziom prowadzonych usług sprawiły, że Extra Class stanowi wzór jakościowego i efektywnego nauczania języka rosyjskiego.


Schowek74.jpgEgzaminy językowe

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Studenci przy wejściu głównym
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności