JPEdukacja - nauka języka za granicą

logo-JPEdukacja

JPEdukacja to zespół fachowców doświadczonych w zakresie turystyki edukacyjnej, którzy z pasją wykonują swoje zajęcie. Oferują naukę języków za granicą dla dzieci, młodzieży, dorosłych, obozy językowe, szkolenia językowe dla biznesu oraz naukę w szkołach średnich w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, USA i innych krajach. W ofercie są również oferty związane z czynnym wypoczynkiem, jak językowe wycieczki szkolne oraz turystyczne.

Wszystkie ze współpracujących z JPEdukacja organizacji posiadają niezbędne w danym kraju akredytacje i certyfikaty.

Szeroki wybór lokalizacji daje elastyczność, która pozwala dostosować i indywidualizować ofertę wg preferencji klientów. Badanie preferencji klienta zapewnia zrozumienie jego potrzeb, dlatego szkoły, z którymi współpracuje JPEdukacja, starają się dobierać rodziny goszczące tak, aby były odpowiednie dla usposobienia każdego uczestnika, miały podobne zainteresowania i pasje oraz otwartość na poznawanie świata.

Rola firmy nie kończy się wraz z wyjazdem na program, poza doradztwem w wyborze odpowiedniej szkoły, organizacją podróży i zakwaterowania, JPEdukacja zapewnia opiekę przez cały czas trwania programu.
Gwarancje JPEdukacja:
  • Szeroka oferta
  • Ceny szkół bez dodatkowych narzutów,
  • Profesjonalne doradztwo,
  • Indywidualne podejście,
  • Kontakt emergency 24h/dobę,
  • Gwarancja ubezpieczeniowa.

Linki do najważniejszych tematów na stronie JPEdukacja:

Kursy językowe dla dorosłych

Obozy językowe dla dzieci

Szkoła średnia i studia


Nauka języka

Wyjazd za granicę to najprostsza droga do poznania języka obcego. Kurs językowy w kraju, gdzie ludzie posługują się danym językiem na co dzień, to nieoceniony sposób na najbardziej skuteczną i efektywną naukę.
Nauka w zagranicznej szkole językowej gwarantuje szybki progres, bo to nie tylko lekcje, ale również bezustanny kontakt z językiem we wszystkich sytuacjach życia codziennego: w międzynarodowym środowisku szkolnego internatu, w domu goszczącej rodziny, w czasie zajęć pozalekcyjnych, np. na organizowanych przez szkołę wycieczkach, zajęciach rekreacyjno-sportowych i wszelkich imprezach towarzyskich.

JPEdukacja

KONTAKT:
Oddział Warszawa:

ul. Żurawia 32/34, piętro 1, pokój 59,
00-515 Warszawa
tel. +48 531872992 / +48 22 6290867

Oddział Poznań
:

ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel. +48 618973903 / +48531872991 / +48 531872990

 
Polityka Prywatności